Ponedeljkov turnir

Danes igramo v Šoštanju simultani svetovni turnir v podporo juniorjem. Pridite!

01.08.2018 29 views
Četrtkov turnir

Jutri 02.08.2018 bomo pare na turnirju žrebali. Lahko se prijavite prej ali na samem turnirju deset minut pred začetkom.

29.05.2018 210 views
Zaključek sezone BZS

Povečaj

Na Dobrni smo imeli zaključek sezone in na slavnostni podelitvi so bili podeljeni pokali, medalje in priznanja za najboljše igralce v sezoni 2017/18.

V klubski razvrstitvi smo dosegli 3.mesto med enajstimi klubi v Sloveniji. Najboljši igralec v našem klubu je Bojan Ambrož, ki je osvojil dve 1.mesti na državnih in pet na turističnih tekmovanjih. Janko Mijoč je postal državni prvak na dveh turnirjih, Gregor Rus in Gorana Mitić pa na enem. Na državnem damskem turnirju sta osvojili 2.mesto Lina Jelen in Nuša Gošnik. Tudi na državnih tekmovanjih B kategorije smo dosegli dobre rezultate in sicer 1.mesto na moštvenem in na parskem 3.mesto. Kategorijo križ so dosegli Kaja Confidenti, Vili Skok in Miro Siter, kategorijo kara Jože Groznik, Irena Cijan in Alojz Vrenčur in kategorijo pik Lina Jelen in Gorana Mitić.

Na klubskih turnirjih je največ točk dosegel Dušan Vukić, ki mu sledijo Gošnik Stane, Gošnik Nuša, Groznik Jože, Jelen Lina in Jure Mogilnicki.

Vsem članom, ki ste k uspehom kakorkoli pripomogli se najlepše zahvaljujem, najboljšim pa izrekam čestitke z željo po tako uspešnem nadaljevanju.

Odprto prvenstvo Slovenije za mešana moštva

Na letošnjem zadnjem državnem tekmovanju so naši člani Bojan Ambrož, Gorana Mitić in Janko Mijoč osvojili 1.mesto.

Čestitamo!

24.04.2018 199 views
Svetovni simultani turnir

V četrtek bomo v Hotelu Paka odigrali 2.svetovni simultani turnir. Prosim, da se prijavite Nuši Gošnik.

08.04.2018 197 views
Pokal Vilka Kledeta

Naš igralec Bojan Ambrož je v paru z Mirom Novakom zmagovalec turnirja Memorial Vilka Kledeta v Postojni.

Iskrene čestitke!

03.04.2018 252 views

Na četrtkovem turnirju bomo pare žrebali in nagradili. Prijavite se gospodu Grozniku.

26.03.2018 292 views
WWBC turnir

V četrtek bomo v Hotelu Paka ob 18.uri odigrali prvega od treh letošnjih svetovnih simultanih turnirjev. Prosim, da se turnirja udeležite v čim večjem številu. Prijavite se gospodu Grozniku.

26.03.2018 255 views
Državno tekmovanje v mix parih

V soboto sta Bojan Ambrož in Gorana Mitić osvojila tretje mesto na državnem tekmovanju v mix parih.

Čestitamo!

04.03.2018 354 views
Vabilo

Na osnovi 15. člena statuta sklicujem

redno skupščino Šaleškega bridge kluba,

ki bo dne 22 marca ob 17.00 uri

v mali dvorani hotela Paka Velenje, 1 nadstropje.

Dnevni red:

1.Pozdrav in izvolitev delovnega predsedstva
2.Poročilo nadzornega odbora za leto 2017.
3.Poslovna poročila o delu kluba za leto 2017.
4.Poročila tekmovalne in disciplinske komisije
5.Nadomestne volitve člana nadzornega odbora.
6.Letni program dela in finančni načrt za leto 2018.

Državno damsko tekmovanje

V soboto je v Mariboru potekalo državno damsko tekmovanje.

Lina Jelen in Nuša Gošnik sta osvojili 2.mesto, Irena Jež s partnerko iz Avstrije 5., Irena Cijan z Romano Gunzek pa 11. mesto od 21 parov.

Vsem iskrene čestitke!

31.01.2018 571 views

V četrtek 1.februarja bomo na turnirju pare žrebali. Nagrade! Pridite!

16.01.2018 451 views
Ekipno državno prvenstvo v bridžu

Bojan AMBROŽ postal ekipni državni prvak v bridžu.

05.12.2017 532 views
Vabilo na zaključek leta ŠBK

26.11.2017 534 views
Državni prvak Janko Mijoč

Ponovno imamo državnega prvaka!

Janko Mijoč je zmagal na individualcu v Grosupljem, Bojan Ambrož pa je dosegel 4.mesto med 32 igralci v kategoriji A. Iz našega kluba se je tekmovanja udeležilo 13 igralcev in tudi v B kategoriji so se dobro odrezali. Jurij Mogilnicki je dosegel  sedmo mesto, deveto mesto pa si delita  Jože Janežič in Irena Jež od skupno 48 igralcev. Vsem iskrene čestitke!

21.11.2017 448 views
Državno prvenstvo parov v bridžu - TRIAL

Bridžisti Šaleškega bridž kluba so na državnem prvenstvu parov dosegli imenitne rezultate.

Med šestindvajsetimi pari v Sloveniji je Gregor RUS osvojil prvo mesto, Janko MIJOČ je bil četrti, Bojan AMBROŽ in Gorana MITIĆ sta bila šesta, Gorazd KLEMENČIČ pa sedmi. V kvalifikacijah je igrala tudi Hana Rus.

Irena CIJAN in Jože JANEŽIČ pa sta v svoji kategoriji osvojila osmo mesto.